با اجاره تجهیزات نمایشگاهی در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید

با اجاره تجهیزات نمایشگاهی در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید

 

چه شما در یک نمایشگاه بین‌المللی بزرگ شرکت کرده باشید، چه یک نمایشگاه محلی و کوچک، اجاره تجهیزات غرفه‌سازی و اجاره تجهیزات نمایشگاهی می‌تواند در رشد کسب‌و‌کار کوچک شما نقش بزرگی داشته باشد.

با اجاره تجهیزات نمایشگاهی در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید

شما به یک غرفه برای نشان دادن کسب‌و‌کارتان به شرکت‌کنندگان در نمایشگاه نیاز دارید، اما وسایل و تجهیزات غرفه‌سازی را باید قبل از شرکت در نمایشگاه تهیه کرده باشید. در این مقاله مهم‌ترین لوازم مورد نیاز برای داخل و خارج از غرفه را معرفی می‌کنیم که تأثیر زیادی در بهتر دیده شدن شما دارند.

 • پوسترها

پوسترها ساده‌ترین روش برای معرفی محصولات و خدمات ممتاز شما هستند. در این پوسترها بهتر است کمتر روی متن و بیشتر روی نام برند و آنچه ارائه می‌دهید تمرکز داشته باشید. می‎توانید از این پوسترهای بر روی کانتر غرفه خود نیز استفاده کنید. پس باید برای نمایش پوستر به اجاره کانتر برای نمایش آن فکر کنید.

 • بنرها

 

چه بنر شما آویزان بشود، چه بر روی کانتر یا استند قرار بگیرد. بنرها پیام شما را بلند و واضح منتشر می‌کنند. مطمئن شوید که قبل از چاپ بنر، متن به اندازه کافی بزرگ باشد تا به راحتی از دور نیز خوانده شود. برای بهتر نمایش دادن بنرها به شما اجاره رول‌آپ و پاپ‌آپ را پیشنهاد می‌دهیم.

 • تراکت

تراکت‌ها یک راه‌حل عالی برای جذب رهگذران است که جمعیت را اطراف غرفه شما جمع می‌کند. تراکت‌ها باید شامل پیشنهادهای ویژه باشند تا علاقمندی بیشتری به وجود آورند.

 • بروشورها

بروشورها ایدئال‌ترین روش برای به نمایش درآوردن محصولات و خدمات شما با جزئیات بیشتر است. سعی کنید گستردگی محصولی که پیشنهاد می دهید را در بروشورها نشان بدهید و به آن لیست قیمت را اضافه کنید و داستان شکل‌گیری برند و شرکتتان را بگویید.

 • کارت‌پستال

کارت‌پستال‌ها بسیار انعطاف‌پذیر هستند، از آن‌ها می‌توانید به عنوان کوپن برای یک خدمت ویژه در مدت زمان نمایشگاه یا پیشنهادی جدید برای افراد جدید استفاده کنید.

 • ویترین و جاکاتالوگی

برای اینکه بتوانید بروشورها، تراکت‌ها و کارت پستال‌های خود را به شکل مناسبی ارائه کنید به یک ویترین یا جاکاتولوگی نیاز خواهید داشت. دقت کنید ویترینی که در غرفه خود استفاده می‌کنید باید با فضاسازی غرفه شما هماهنگ بوده و دسترسی خوبی داشته باشد، تا همه شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بتوانند برای آشنایی بیشتر با برند و کسب و کار شما به بروشورها و کاتالوگ‌هایی که از قبل برای معرفی بهتر برند خود آماده کرده‌اید استفاده کنند.

اجاره ویترین و جاکاتالوگی هماهنگ با غرفه،یکی از بهترین راه‌ها برای استفاده از این وسایل است. به همین دلیل بهتر است از مراکزی که به اجاره کالا می‌پردازند برای اجاره ویترین و جاکاتالوگی اقدام کنید.

 • هدایا

هدایای تبلیغاتی مانند بطری‌های آب و خودکار، باعث می‌شود کسب‌و‌کار شما در ذهن‌ها بماند حتی بعد از برگزاری نمایشگاه.

 • ساک‌‌دستی

هدایای کاربردی مانند ساک‌های دستی با لوگو برند شما باعث می‌شوند نام و برندتان در سرتاسر نمایشگاه و حتی بعد از آن دیده شود. بهتر است ساک دستی را با وسایل تبلیغاتی پر کنید تا شرکت‌کنندگان در نمایشگاه برای دریافت آن ترغیب شوند.

 • پوشاک

با پوشش هایی که دربردارنده لوگو برند شما هستند حرفه‌ای‌تر به نظر خواهید آمد. چنین ظاهری به شما کمک می‌کند در میان جمعیت متفاوت باشید و باعث ترفیع کسب‌و‌کارتان شود حتی در مواقعی که درون غرفه خود نباشید.

 • فوم‌بورد

به وسیله فوم بورد، پاپ‌آپ و رول‌آپ‌هایی که به خوبی طراحی شده‌اند‌ و چشمگیر هستند، می‌‌توانید مشتریان را به غرفه خود جذب کنید. از این تجهیزات غرفه‌سازی برای تبلیغ محصول و خدمتتان بپردازید یا از آن‌ها برای جذب شرکت‌کنندگان به وسیله یک پیشنهاد ویژه یا نمونه رایگان بپردازید.

 • میز و صندلی

نوین رنتر

حتماً برای غرفه خود به میز و صندلی فکر کنید، زیرا احتمالاً شرایطی برای شما پیش می آید که بخواهید برای توضیحاتی درمورد کسب و کارتان به مشتریان و یا کسانی که علاقمند به کسب و کار شما شده اند، توضیحاتی بدهید و در این صورت حتماً نیاز به میز و صندلی برای برگزاری جلسات خود خواهید داشت. به این دلیل که طراحی غرفه شما ممکن است متناسب با هر نمایشگاهی تغییر کند، عاقلانه نیست به خریداری میز و صندلی بپردازید.

بهترین راه اجاره میز و صندلی از مراکز اجاره کالاست؛ به این ترتیب می توانید متناسب با طراحی غرفه خود و اندازه آن به انتخاب بهترین مدل میز و صندلی بپردازید.

 • تلویزیون

استفاده از ویدیو یا موشن‌گرافی برای معرفی برند، یکی از راه‌هایی است که می‌تواند مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. بهتر است ویدیو یا موشن‌گرافی که برای این مورد تهیه می‌کنید کاملاً ساده باشد و توضیحات لازم را با بیانی مختصر و مفید ارائه کند. فراموش نکنید ویدیوهای شلوغ و یا اسلایدهایی که نوشته‌های ریز و زیاد دارند به هیچ عنوان مورد توجه قرار نمی‌گیرند و حتی در برخی مواقع به صورت ضدتبلیغ عمل می‌کنند.

اگر برای معرفی برند خود در نمایشگاه یک ویدیو یا موشن گرافی آماده کرده‌اید، برای پخش کردن و اجرای آن در فضای غرفه به یک تلویزیون نیاز دارید. اگر تلویزیون مناسب با فضای غرفه خود را ندارید می‌توانید به اجاره تلویزیون بپردازید، اما فراموش نکنید که برای اجاره یک تلویزیون، مهم‌ترین نکته اندازه آن است، اندازه تلویزیون انتخابی شما باید به قدری باشد که محتوای ارائه شده در ویدیو یا موشن‌گرافی به خوبی دیده شده و ارتباط خوبی با مخاطبان برقرار کند.

 • اجاره تجهیزات غرفه‌سازی

چه شما یک صاحب برند باشید، چه یک غرفه‌ساز خرید تجهیزات غرفه‌سازی کار غیرعاقلانه‌ای و منطقی به نظر نمی‌آید. برای کرایه تجهیزات غرفه‌سازی بهتر است به مراکز معتبری که این وسایل را اجاره می‌کنند مراجعه کنید، زیرا اجاره مستمر وسایل غرفه باعث آسیب به آن‌ها می‌شود. اما اگر از مراکز معتبر کرایه کنید دیگر لازم نیست بابت این آسیب‌ها نگران باشید؛ زیرا این مراکز از تعمیرکاران حرفه‌ای برای تعمیر و بازسازی وسایلشان استفاده می‌کنند. یکی از این مراکز نوین ‌رنتر است که با کارشناسان خبره خود یک غرفه عالی را برای شرکت در نمایشگاه برایتان آماده‌سازی می‌کنند.

با نکاتی که در این مقاله گفته شد و رعایت آن‌ها می‌توانید در مورد تأثیر غرفه و برند خود بر شرکت‌کنندگان در نمایشگاه مطمئن باشید. به علاوه، با اجاره تجهیزات نمایشگاهی می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و به بهترین انتخاب‌ها برای غرفه خود بپردازید.

پاسخگوی شما هستیم