راهنمای اجاره های کوتاه مدت

 

راهنمای اجاره های کوتاه مدت

اجاره کوتاه مدت

سفارشات کوتاه مدت

سفارشات کوتاه مدت در بازه های زمانی عموما کمتر از یک ماه جهت استفاده های موقتی از یک وسیله می باشد.در این نوع سفارشات مالکیت به اجاره کننده انتقال پیدا نمی کند و پس از استفاده وسیله را به ایران رنتر عودت می دهد.

شاخه ها و وسایل

در حال حاضر ایران رنتر با بیش از 500 وسیله درشاخه های وسایل مراسم تجهیزات نمایشگاهی، لوازم سرگرمی، خانه و زندگی و وسایل اداری بزرگترین مجموعه اجاره آنلاین وسایل برای استفاده های موقتی است.

شیوه ثبت سفارش

سفارشات کوتاه مدت به دو صورت آنلاین و تلفنی ثبت می شود.سفارشات آنلاین در چهار مرحله ی 1.ثبت نام، 2.تکمیل اطلاعات 3.انتخاب روش ضمانت و 4.پرداخت انجام می شود.

تایید سفارش

کارشناسان ایران رنتر پس از دریافت سفارش از جانب مشتریان سفارش را تایید میکنند و از طریق تماس تلفنی هماهنگی های لازم را جهت ارسال و بازگشت وسایل انجام می دهند.

روش های ضمانت

مدرک شناسایی

کارت ملی یا شناسنامه شخص سفارش دهنده تا پایان سفارش در اختیار ایران رنتر به صورت امانت خواهد ماند.لازم به ذکر است شناسنامه های سری قدیم مورد پذیرش نخواهد بود.

حضور متخصصین

تجهیزات و لوازم ویژه مراسم ها که نیاز به حضور متخصصین ایران رنتر دارد نیازی به ضمانت نخواهد داشت.

ضمانت شرکتی

سربرگ شرکت با متن موضوع اجاره به علاوه مهر و امضاء شرکت.

ایران رنتری ها

مشتریان ایران رنتر که به علت سفارشات متعدد نمره اعتماد بالایی دریافت کرده اند نیازی به ارایه ضمانت نخواهند داشت.

ارسال و بازگشت

روش های ارسال

1.پیک موتوری
وسایلی همچون دوربین، کنسول بازی، لپ تاپ ویدئو پروژکتور، تبلت، موبایل، هدفون و تاکی واکی .

2.خودروی سواری
وسایلی همچون تلویزیون، دستگاه ترجمه همزمان، پکیج های صوتی و نور پردازی، یسیستم های کنفرانسی، تریبون، اقلام کوچک نمایشگاهی و پرده نمایش .

3.وانت بار
وسایل همچون تلویزیون شهری، صندلی، تجهیزات نمایشگاهی به میزان زیاد تجهیزات حجیم صوتی استیج و اسپیس.

زمان ارسال

سفارشات کوتاه مدتی که تا 24 ساعت قبل از ساعت ارسال رزرو شده باشند بدون محدودیت در زمان مشخصی که مشتری اعلام می کند ارسال می شوند(حتی در روزهای تعطیل و خارج از زمان اداری).

ارسال به خارج از تهران

در حال حاضر ایران رنتر صرفا در داخل شهر تهران فعالیت می کند و ارسال به خارج از شهر تهران صرفا برای وسایل مراسم ها همچون(تلویزیون شهری، ترجمه همزمان، سیستم های صوتی با حجم بالا و پروژه های کلان) امکان پذیر است.لازم به ذکر است هزینه ارسال به خارج از تهران بر عهده مشتریان می باشد.
آدرس سفارش

ایران رنتر تنها وسایل را به یک آدرس ثابت تحویل می دهد و از تحویل به آدرس های عمومی همچون ورزشگاه، بیمارستان، کافی نت و … معذور است.

هزینه ارسال و بازگشت تهران:

پیک موتوری : 20 هزار تومان هزینه ارسال و بازگشت.

سواری : 40 هزار تومان هزینه ارسال و بازگشت.

وانت بار : 80 هزار تومان هزینه ارسال و بازگشت.

هزینه ارسال و بازگشت خارج از تهران:

هزینه ارسال خارج از تهران بر اساس میزان بار و مسیر متفاوت خواهد بود.

روش های پرداخت

تمامی سفارشات در ایران رنتر قبل از تحویل به صورت کامل تسویه می شود.مشتریان می‌توانند به روش‌های زیر هزینه اجاره سفارش‌های خود را پرداخت نمایند :

درگاه اینترنتی

مشتریان محترم می‌توانند با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب دارای رمز دوم هزینه اجاره سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

پرداخت هنگام تحویل

مشتریانی که تمایل دارند مبلغ اجاره سفارش خود را به‌صورت نقدی پرداخت کنند می‌توانند به هنگام در یافت وسیله مبلغ مورد نظر را به صورت نقدی و یا از طریق پز پرداخت کنند.

کارت به کارت

مشتریان می‌توانند هزینه اجاره سفارش خود را توسط تمامی کارت‌های عضو شتاب به شماره کارت زیر واریز نمایند:

شماره کارت : 5057-4004-1219-6274  (بانک اقتصاد نوین به نام هوشمند آرمان گستر آریا)

واریز به حساب

مشتریان می‌توانند هزینه اجاره سفارش خود را با مراجعه به شعب بانک‌ها به شماره حساب زیر واریز نمایند:

شماره حساب: 188261320391 (بانک اقتصاد نوین به نام هوشمند آرمان گستر آریا)

آسیب دیدن وسایل

وسایل مرتبط با مراسم ها که متخصص ایران رنتر همراه وسایل حضور دارند تمامی مسئولیت وسایل بر عهده ایران رنتر می باشد.در غیر این صورت مسئولیت آسیب دیدن و پرداخت خسارت بر عهده شخص اجاره کننده می باشد.

پس از بروز آسیب به وسیله

پس از آسیب دیدن وسیله با مرکز پشتیبانی ایران رنتر(به شماره 02157679) تماس حاصل فرمایید وسیله از شما دریافت می گردد و پس از برآورد هزینه خسارت میزان خسارت به شما اطلاع داده می شود.برآورد خسارت بر عهده ایران رنتر می باشد.

 

سایر موارد

متخصص وسایل مراسم ها

وسایل مرتبط با مراسم ها همچون سیستم های صوت، تلویزیون شهری، ترجمه همزمان، سیستم های کنفرانسی، استیج، اسپیس، وسایل نورپردازی و…در صورت درخواست مشتری تکنسین های ایران رنتر جهت کنترل مراسم و نظارت بر عملکرد وسایل در مراسم حضور خواهند داشت.هزینه حضور هر متخصص 70 هزار تومان می باشد.

نصب وسایل

تمامی وسایلی که ایران رنتر اجاره می دهد در صورت نیاز نصب و راه اندازی می شوند.در موارد زیر 20 هزار تومان جهت نصب وسایل به مبلغ سفارش اضافه خواهد شد:

نصب تلویزیون بر روی دیوار
نصب ویدئو پروژکتور بر روی سقف
نصب پاپ آپ
کارگر جهت جا به جایی

ایران رنتر تمامی وسایل را درب محل آدرس سفارش تحویل می دهد. در صورتی که مشتریان نیاز داشته باشند وسایل در طبقات بالا و یا در سفارشات نمایشگاهی داخل غرفه تحویل داده شودبه ازای هر کارگر 40 هزار تومان به مبلغ قرارداد مشتری اضافه خواهد شد.

قیمت اجاره

قیمت های اجاره در ایران رنتر بر اساس درصدی مشخص از قیمت خرید وسایل تعیین می شود. همچنین تمامی قیمت های درج شده در ایران رنتر با احتساب مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

تخفیف

در صورت افزایش تعداد روزهای اجاره وب سایت ایران رنتر به طور خودکار تخفیف هایی بر روی قیمت اجاره اعمال خواهد کرد.

لغو سفارش

مشتریان می توانند در هر زمانی سفارش خود را لغو کنند. در صورتی که سفارشی در مرحله ارسال شده قرار بگیرد هزینه ارسال سفارش بر عهده مشتری می باشد.

سفارشات با تعداد وسایل بالا که قبل از ارسال مبلغی به عنوان بیعانه از مشتری دریافت می شود به علت رزرو شدن آن وسایل و عدم امکان اجاره دادن به دیگران پس از کسر 50% مبلغ بیعانه باقی مبلغ عودت خواهد شد.

فاکتور حقوقی

در صورت درخواست مشتری برای دریافت فاکتور حقوقی در قسمت “تکمیل سفارشات” با تکمیل اطلاعات شرکت خود می توانید فاکتور حقوقی دریافت کنید.

عقد قرارداد

برای سفارشات با مبالغ بالا که خدمات تکمیلی همچون نصب و راه اندازی دارند در صورت تمایل مشتری می تواند با ایران رنتر قرارداد منعقد کنند.

رزرو شده

در صورت موجود بودن وسایل در هر زمانی که مایل باشید می توانید وسایل خود را رزرو کنید.ایران رنتر به مشتریان خود پیشنهاد می کند در روزهای آخر هفته و تعطیلات وسایل خود را زودتر رزرو کنند تا با کمبود موجودی مواجه نشوند.

سلامت وسایل

تمامی وسایل قبل از تحویل به مشتری به صورت کاملا سالم تحویل داده می شود و قبل از ارسال نیز از تست های کنترل کیفیت عبور می کنند.

اعتماد به ایران رنتر

شرکت هوشمند آرمان گستر آریا (سهامی خاص) به شماره ثبت 510136 با برند ایران رنتر به آدرس تهران، خیابان خرمشهر، خیابان شهیدعربعلی، نبش خیابان دوازدهم، شماره 33،ساختمان ایران رنتر فعالیتی کاملا قانونی داشته و دارای هویت مشخصی می باشد.همچنین ایران رنتر در کنار دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی دارای درگاه امن پرداخت SSL نیز می باشد.

بازه زمانی

منظور از اجاره یک روز یک بازه زمانی ۲۴ ساعته می باشد.در مورد وسایلی که جهت برگزاری یک رویداد انجام می شود اجاره یک روز بابت یک مراسم دریافت می شود.

 

پاسخگوی شما هستیم